Женска Мода Секојдневен Зашилен Патент Со Високи Потпетици Кратки Голи Чизми Чевли

Женска Мода Секојдневен Зашилен Патент Со Високи Потпетици Кратки Голи Чизми Чевли

DEN 799.84

Достапност

Женска Мода Секојдневен Зашилен Патент Со Високи Потпетици Кратки Голи Чизми Чевли Функција : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото 2. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн за Вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на ременот за тока,Амортизиран избор, мода и личност. 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. 6.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики. 7.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. 8.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Точка Специфични : Пол : Жени,Девојка Горниот Материјал : Стп Единствен Материјал : Гумени Сцени : Затворен И Отворен,Мода,Слободно Време Стил : Едноставен,Принцеза,Повик Пети Стил : Посочен Пети Пета Висок Стил : Висока Пета Затворање Метод : Поштенски Чевли Пета Висока : 12.5 см/4.9" Платформа Висина : 1.5 см/0.6" Пакет : 1 Пар Женски Чевли(Не Вклучувајќи Чевли) Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ цн Должина На Стапалото Широк Стапало 37 7 4,5 36 235 23,5 См/9,3" 8,5 См/3,4" Големина : 37 Сад : 7 Велика Британија : 4,5 Еу : 36 Цн : 235 Должина На Стапалото : 23,5 См/9,3" широк стапало : 8,5 См/3,4" ова е пар Женски Зимски Чизми Кои Можат Да Ви Помогнат Да Ги Загреете Нозете. Овие чизми сега се многу популарен стил. Овие чизми може да се совпаднат со различни стилови на облека. Овие чизми се многу популарни на Тикток. Во снегот и на патот, овие чизми се многу погодни за одење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 2.33

Страничниот поделен Geo Bootie од Brinley Co е конструирана со врвни велур на велур и ги истакнува геометриските

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 3.00

Вкупно изглед на пистата што ќе сакате да го носите со сè, Brylee од Brinley Co Овој дизајн на ретропотпетици се �

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 3.00

Подгответе се во стилот оваа сезона во Bootie Stephin Bootie од Brinley Co Оваа силуета со зашилени пети има наредени б