Патување Колекција Жени Дарија Тру Удобност Пена Екстра Широк Теле Наредени Пета Колено Високи Чизми

Патување Колекција Жени Дарија Тру Удобност Пена Екстра Широк Теле Наредени Пета Колено Високи Чизми

DEN 0.67

Достапност

Канализирајте ја вашата внатрешна каубојка во Колекцијата Дарија По Патување. Оваа екстра-широка чизма за теле е детална со внатрешен патент, детали за камшик и зашилен прст. Мека веганска кожа и влошка од 4 mm tru comfort ® го завршуваат дизајнот за удобно вклопување. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 14 инчи. Обем на теле : 16 инчи. Врвен Обем : 16 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 3.00

Подгответе се во стилот оваа сезона во Bootie Stephin Bootie од Brinley Co Оваа силуета со зашилени пети има наредени б

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 2.33

Страничниот поделен Geo Bootie од Brinley Co е конструирана со врвни велур на велур и ги истакнува геометриските

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 3.00

Поделете го вашиот изглед со Harrtly By Brinley Co Овој класичен бути се одликува со детали за шик, како што се руш

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 480.00

Толку симпатична и разноврсна, Bootie Bootie од Brinley Co Оваа веганска кожа бута има квадратни пети и цвест на ши�