Collectionенска колекција на списанија со клин со клин со високи патеки Taupe fau Suede 5. М.

Collectionенска колекција на списанија со клин со клин со високи патеки Taupe fau Suede 5. М.

DEN 716.64

Достапност

Излезете изгледаат без напор стилски со колекцијата ournouree Haze Wedge Nege High Slouch Boot. Овој багажник со средно-теле е стилизирана со слаби детали и внатрешен патент што овозможува лесно вклучување и исклучување. Поставете на врвот на клин-пета, овој багажник обезбедува атрактивен лифт и подлога влошка која обезбедува трајна удобност на нозете. Феации и придобивки од потпетица на потпетици со потпетици : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 15 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1.67

Направете ја секоја сала ваша лична писта во оваа покачена бута Hiroro By Brinley Co има шик бадемпети, вегански �