Патување Колекција Жени Живија Тру Удобност Пена Наредени Пета Над Коленото Чизми

Патување Колекција Жени Живија Тру Удобност Пена Наредени Пета Над Коленото Чизми

DEN 2.33

Достапност

Глам чизма што оди ја става Живија По Колекција На Патувања. Оваа примамлива чизма над коленото се одликува со класичен бадем-прст и патент одзади за лесен пристап. Лигавата веганска кожа додава без напор шик финиш, а подножјето на tru Comfort quomfort нуди совршена количина на поддршка. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 19 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен Обем : 16 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 3.00

Вкупно изглед на пистата што ќе сакате да го носите со сè, Brylee од Brinley Co Овој дизајн на ретропотпетици се �

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 2.00

Дизајнот што е сигурно да стане омилен оваа есен Рена од Бринли Ко Плоштад пети со длабок V сечење го пра�

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1.67

Направете ја секоја сала ваша лична писта во оваа покачена бута Hiroro By Brinley Co има шик бадемпети, вегански �