Колекција Азалеа Кофа Чанта Од Миа К

Колекција Азалеа Кофа Чанта Од Миа К

DEN 879.68

Достапност

Мкф Колекција Азалеа Кофа Чанта Од Миа К Торбата Со Кофа Азалеа ја дава крајната изјава во софистицираност. Изработена од зрнеста висококвалитетна веганска кожа, оваа чанта со кофа е дизајнирана со украси во златен тон. Со затворање на врвки, отворете го за да откриете целосно обложено доволно складирање за вашите најважни работи. Внатрешноста се одликува со два џебови за лизгање и еден ѕиден џеб со патент. Надворешноста има еден џеб со патент изработен од луксузна веганска кожа со врежана крокодил и два странични џебови со патент за да одговараат на вашите мали работи. Овој стил вклучува две заменливи ремени за вкрстено тело : ремен за ланец и веганска кожна лента. Попречното Тело На Азалеа има рамна основа и заштитни метални стапала. Овој стил доаѓа со нашиот амблем на чинија за декорација. Џебови : Внатрешни карактеристики ѕид поштенски џеб, две лизга џебови. Надворешни карактеристики еден преден џеб со патент и двостран џеб со патент. Мерења : 9 W x 10.6 H x 6.3 D. прилагодлив и Отстранлив ремен : 24.5-27 ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Торбата Со Кофа Азалеа е изработена од зрнеста висококвалитетна веганска кожа, со луксузна веганска кожа врежана со крокодил за надворешниот џеб. ДОВОЛНО СКЛАДИРАЊЕ : Отворете го затворачот на врвката за да откриете целосно обложено доволно складирање за вашите најважни работи. Повеќе ЏЕБОВИ : внатрешноста има два џебови за лизгање и еден џеб со ѕиден патент, додека надворешноста има еден џеб со патент и два странични џебови со патент. ЗАМЕНЛИВИ РЕМЕНИ : ремен за синџир и веганска кожна лента. ЗАШТИТНИ МЕТАЛНИ СТАПАЛА : Попречното Тело На Азалеа има рамна основа и заштитни метални стапала за дополнителна заштита.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката