Жените Мода Прашка V Вратот Надвор Рамо Денот На Независноста Печатење Маица Врвот

Жените Мода Прашка V Вратот Надвор Рамо Денот На Независноста Печатење Маица Врвот

DEN 399.84

Достапност

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 12см/4.72" Должина : 65см/25.59" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39.37" Ракав : 13см/5.12" Должина : 67см/26.38" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 104см/40.94" РАКАВ : 14cm/5.51" должина : 69cm/27.17" големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 108cm/42.52" ракав : 15cm/5.91" должина : 71cm/27.95" големина : xxl сад : 12 еу : 42 биста : 112cm/44.09" ракав : 16cm/6.30" ДОЛЖИНА : 73см/28.74" жени мода прашка v Вратот надвор рамо денот на независноста печатење маица topfeartes : 95% вискоза, 5% spandexmachine миење ткаенина материјал 95% вискоза 5% spandex. Материјалот Е Лесен, Мек И Еластичен Дизајн На Карактеристики со v вратот и женствено шик ладно рамо, заоблен дизајн на сечење на полите, Изработен од еластична лесна мека ткаенина и удобен за носење. Оваа симпатична ладна маица за рамо оди добро со вашите фармерки, шорцеви, хеланки или здолништа. Направи да изгледаш привлечно. Многу врвови со еднобојни и цветни принтови се достапни за да изберете повремени Секојдневни, Патувања, Секојдневен Живот, Забава, Канцеларија, Училиште, Дом, Одмор, Забава. Погоден е за носење Во Пролет, Лето, Machine Машина за Нега на Перење или Рачно Перење со ладна вода Закачете Или Исушете Ја Линијата Без Белило Сезона : Лето : Женска Прилика : Дневно, Секојдневно Материјал : Тип На Полиестер Шема : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака : В Врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1х Blouse Size USEUBust Sleeve Length S43496cm/37.80"12cm/4.72"65cm/25.59"M636100cm/39.37"13cm/5.12"67cm/26.38"L838104cm/40.94"14cm/5.51"69cm/27.17"XL1040108cm/42.52"15cm/5.91"71cm/27.95"XXL1242112cm/44.09"16cm/6.30"73cm/28.74"Size : SUS : 4 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Sleeve : 12cm/4.72"Length : 65cm/25.59"Size : MUS : 6 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 13cm/5.12"Length : 67cm/26.38"Size : LUS : 8 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 14cm/5.51"Length : 69cm/27.17"Size : XLUS : 10 EU : 40 Bust : 108cm/42.52"Sleeve : 15cm/5.91"Length : 71cm/27.95"Size : XXLUS : 12 EU : 42 Bust : 112cm/44.09"Sleeve : 16cm/6.30"Length : 73cm/28.74" женски шорцеви. време и вистинска женска облека. женски врвови.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката