Женски Блузи Камизола Цветни Без Ракави Обични Жени Летни Халтер Кошули Зелена М

Женски Блузи Камизола Цветни Без Ракави Обични Жени Летни Халтер Кошули Зелена М

DEN 3.00

Достапност

Овој Моден Оглавник. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Камизола. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : тип На Јака Без Ракави : Оглавник-Шема : Цветен. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 88см/34,65" Должина (без ремен)) : 58см/22,83" Големина : М САД : 6 БИСТА : 92см/36,22" Должина (без ремен) : 59см/23,23" Големина : Л УС : 8 Биста : 98см/38,58" Должина (без ремен) : 60см/23.62" Големина : Xl Сад : 10 биста : 106cm/41.73" должина (Без ремен) : 61cm/24.02" големина : Xxl US : 12 биста : 114cm/44.88" должина (без ремен) : 62cm/24.41" МАТЕРИЈАЛ : изработен Од Полиестер. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневен, одмор, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работа, основна,плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Без Ракави, Камизола, Оглавник. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. Целосно покажувајќи ја вашата форма. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја. препорачано миење раце. машина за перење. КАРАКТЕРИСТИКИ : женски блузи без ракави; тенковски врвни жени; дамски резервоар; женски кошули со 3/4 ракави; ракави за жени; кошули со 3/4 ракави; женски маици без ракави; фустан без ракави; женски резервоари; ракав; дами врвови без ракави; блузи за резервоари; фустан без ракави; женски маици без ракави; блузи за резервоари за плажа; 3/4 ракав; памучни маици за жени; женски 3/2184 ракави; маици; маици; маици; маица; маица; маица; маица; женски памучен резервоар; женски летни врвови; летен врв за жени; масовни резервоари; вградени резервоари;.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката