Женска Нова Лежерна Лабава Кошула За Печатење На Модни Меурчиња За Жени

Женска Нова Лежерна Лабава Кошула За Печатење На Модни Меурчиња За Жени

DEN 511.84

Достапност

Големина : Л Биста : 114см/44.88 "Рамо : 49см/19.08 "Должина : 68cm/26. Ќе изгледате и ќе се чувствувате гламурозно како и вашата омилена славна личност. Не Пеглајте Женски Кошули со Копчиња надолу,Половина Маичка,Обични Маици За Вратот V,Половина Кошули,Класичен Вклопен Врат V,Кошула За Сончање Жени,Жени Од Кошули,Маици за Патувања За Жени,Платнени Кошули За Жени,Женски Кошули со Копчиња,Преголема Маичка,Женски Графички Маици,Женски Врвови На Вратот,Екстра Долги Женски Маици,Женски Кошули со Копчиња,Женско Копче долу,графички маици За Жени,Летни Маици За Жени,Женски Блузи И Блузи,Женски Графички Маици Со Плус Големина,Обични Женски маици,Маици За Бендови За Жени,Женски Кошули За Тренирање,Бејзбол Маици За Жени Со Кратки Ракави,Три Четвртини Ракави За Жени,Западни Кошули За Жени,Блузи За Жени Со Кратки Ракави,Западни Маици За Жени,Спортска Блуза За Жени,Маици Со Ракави,Должина На Жени,Плус Големина фланелна кошула жени,Модни Блузи,Женска Кошула Со Висок врат,Блузи Со Полни Ракави За Жени,Кошули За Вратоврски За Жени,Лабави Кошули За Жени,Кошула За Слонови,Ленени Кошули За Женипредвременски, Секојдневно, дома, Работа, Канцеларија, одмор, На Отворено, Забава, Шопинг Ткаенината Е Мека И Удобна За Носење Цел Ден. Големина : М Биста : 110см/43. Овој висококвалитетен врв може да одржи каузални, канцелариски прилики или забава. Упатство за нега : ладно миење Во Машина со слични бои. Гардероба што мора да ја имате!Носете : лесно со вашите омилени фармерки, хеланки или тенки панталони. Користете само белило без хлор кога е потребно.73 "Рамо : 47см/18. Користете само белило без хлор кога е потребно. Гардероба што мора да ја имате!. Падне сува ниска. Прилика : овој трендовски основен врв е погоден за секој начин на живот и пригода.29" Ракав : 50см/19. Овој висококвалитетен врв може да одржи каузални, канцелариски прилики или забава.46 "Рамо : 50cm/19.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката