Жени Со Кратки Ракави Печатени Лабави Маици Летни Обични Блузи На Вратот На Екипажот

Жени Со Кратки Ракави Печатени Лабави Маици Летни Обични Блузи На Вратот На Екипажот

DEN 431.84

Достапност

Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. 1.Пакет : 1 х Женски Врвови2.Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Рамо : (15.4") -Биста : (39.4") -Ракав : (9.1") -Должина : (26,8"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - Рамо : (15.7") -Биста : (41.3") -Ракав : (9.4") -Должина : (27.2"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Рамо : (16.1") -Биста : (43.3") -Ракав : (9.8") -Должина : (27,6"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Рамо : (16.5") -Биста : (45.3") -Ракав : (10.2") -Должина : (28"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Рамо : (16.9") -Биста : (47.2") -Ракав : (10.6") -Должина : (28,3"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Рамо : (17.3") -Биста : (49.2") -Ракав : (11") -Должина : (28,7"). Ознака големина 4 XL : Големина НА САД : (16) - - - - - Рамо : (17.7") -Биста : (51.2") -Ракав : (11.4") -Должина : (29.1"). Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница. Висококвалитетен и сосема нов дизајн, целиот предмет има контурирано, идеално, женско вклопување. Посета на Нашата Продавница, ќе го најдете она што ви треба! Карактеристики : Маица Со Печатење На Вратот На Екипажот, Врвови Со Кратки Ракави. Тип : Маица, Блузи, Блуза. Материјал : Мешавина Од Памук. Добар квалитет, ткаенината е мека и удобна облека. Одлично оди Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Спортски Панталони. Погоден за носење во лето. Повод : Лето, Секојдневен, Работа, Дома, Одмор, Забава, Училиште, Улица.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Дозвола Маица
  • Новак

Дозвола Маица

DEN 331.04

Женска Летна Мода Секојдневна Еднобојна Против Вратот Лабава Боја Памучна Маица Со Кратки Ракави Карак