Женски Врвови Блуза Цветни Кратки Ракави Обични Женски Кошули Тркалезно Деколте Лето Жолта 2XL

Женски Врвови Блуза Цветни Кратки Ракави Обични Женски Кошули Тркалезно Деколте Лето Жолта 2XL

DEN 1.33

Достапност

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Тркалезно Деколте-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 Биста : 100см/39,37" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 25см/9,84" Должина : 65см/25,59" Големина : М САД : 6 БИСТА : 104см/40,94" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 26см/10,24" Должина : 67СМ/26.38" ГОЛЕМИНА : л ус : 8 биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" Ракав : 27см/10.63" должина : 69см/27.17" ГОЛЕМИНА : хл Сад : 10 Биста : 116см/45.67" рамо : 43см/16.93" ракав : 28см/11.02" должина : 71см/27.95" големина : Ххл сад : 12 биста : 122см/48.03" рамо : 44см/17.32" ракав : 29см/11.42" должина : 73см/28.74" големина : хххл сад : 14 биста : 130см/51.18" рамо : 45см/17.72" ракав : 30см/11.81" Должина : 75см/29.53" блуза блузи за жени,цветни Круг деколте краток ракав одблесокот стил летни врвови. Женска Летна Блуза Со Кратки Ракави со Цветен Дизајн На Тркалезно Деколте. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката