Muk Luksенски женски тери крпа квадратни петички мазга

Muk Luksенски женски тери крпа квадратни петички мазга

DEN 316.64

Достапност

Поставете се со папучи на мулки на плоштадот Мук Лукс. Направени со мека териска крпа и пространа квадратна пети, овие елегантни лизгања ќе ги одржуваат нозете како да е спа -ден секој ден! Избришете со влажна крпа, не бели, лежете рамно за да се исуши. Увезени. Достапно во Mulitple Colorways. 100% полиестер тери крпа горната и поставата. Затворен/единствен на отворено. Големини на жени во САД со 6-11. Трендовски лизгач за крпа од тери. Облик на муле на квадратни пети. Лесен слајд на стил. Издржлива надворешна плоча. Цели големини на жените само 6-11. 100% полиестер тери крпа горната и поставата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1.00

Чекор во најсечениот чизми со потпетици од Бринли Ко Ова прекрасно чизми со потпетици има бујна пета со

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 304.00

Релаксацијата доаѓа лесно со лизгачот Tayah од Brinley Co Оваа силуета за лизгање е дизајнирана со ватирана ве�