BeachlunchLunge Women's Zoey Square вратот блуза

BeachlunchLunge Women's Zoey Square вратот блуза

DEN 239.84

Достапност

Инспириран од ера со слободен дух, овој врвен ракав за трепет од салон за ручек на плажа има бохо-вибрација што е лесно да се за inуби. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Квадратно деколте. Кратки ракави за треперење. 55% постелнина/45% памук. Машина за перење. Увезени. Постелнина за ракави за ракави за ручек на плажа за време на жените.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката