Време и време женски кукавички врат вафли туника

Време и време женски кукавички врат вафли туника

DEN 383.84

Достапност

Овој пат и удобната вафла за вафли на Tru е совршено парче за слој или да се носи самостојно. Одликувајќи се со опуштени паднати раменици и слабички врат од кукавички за без напор. Материјал : 50% рециклиран полиестер/48% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Каул врат. Затворање : Ребреста, манжетна. Ракави : Долги ракави со рамења на капки. Ockебови : Ништо. Карактеристики : четкана термичка ткаенина; заоблен полите. Каул врат Туника за жени од време и Тру.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката