Закачалки за облека за детска зона, пакувања, бели, големини до 8, трајни пластики

Закачалки за облека за детска зона, пакувања, бели, големини до 8, трајни пластики

DEN 407.84

Достапност

Вајната зона Арктичка бела пластика ги забележа детските закачалки за кој било вид облека, 30 пакувања, го олеснува организирањето на облеката на вашите деца лесно и едноставно. Може да биде предизвик да ја задржите облеката на вашето малечко уредна и видлива во фиоките. Од таа причина, создадовме трајна закачалка која одговара на конкретно деца и може да се користи за низа типови облека. Овие закачалки можат да се користат секој ден за уредување на плакарот на вашето дете и одржување на омилените предмети за облека видливи и исклучени од подот. Создадени со 100% полипропилен, овие закачалки имаат степени за да помогнат да ја одржат облеката на вашите деца со ремени. Идеално за Онјеи, кошули, фустани, ленти со шпагети, поло, панталони, врвови на резервоарот, фланели, џемпери, јакни и многу повеќе. Овие издржливи закачалки ја елиминираат потребата за преклопување и помагаат да се ослободи просторот за фиоки за поголема видливост и ефикасна организација. Може да се користи и во просторијата за перење за да виси сува влажна облека. Избришете нежно со влажна крпа за да останете чиста. Вклучува 30 пластични закачалки. Идеални закачалки за секојдневна употреба. Бесплатен простор за фиоки за поефикасна организација. Може да се користи за да виси сува влажна облека. 100% полипропилен. Идеално за поло кошули, маици, џемпери, јакни и многу повеќе. Изреки на секој крај за да ја држите омилената облека со ремени во место. Помага во елиминирање на брчки. Разновидни бои. Рециклирање. Избришете нежно со влажна крпа за чистење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката