Менхетен Комфорт Минета ПЛОВЕЧКИ Тв Штанд

Менхетен Комфорт Минета ПЛОВЕЧКИ Тв Штанд

DEN 1599.84

Достапност

Завршете ја вашата дневна или семејна соба со Удобноста На Менхетен Минета Пловечки Тв Штанд. Пловечките коцки обезбедуваат чист, модерен изглед на вашиот декор. Четири од овие отворени коцки ви овозможуваат лесно да ги скриете медиумските конзоли и додатоци. ОВОЈ тв штанд е изграден од инженерско дрво во чиста бела завршница. Лесно одговара На Телевизори широки до 46 инчи. Забелешка за дрво композитно или инженерско дрво : Често се нарекува "МДФ," што значи "лесонит со средна густина," овој тип на композит од дрво е направен од компресирани дрвени влакна и има неколку придобивки, вклучувајќи достапност, конзистентност и отпорност на искривување или гниење со текот на времето. Димензии : 46.06 W x 13.77 D x 16.14 H во. Се препорачува за 46-во Телевизори до 69 килограми. Изработени од инженерско дрво. Достапно во различни завршетоци. 4 отворени, лебдечки полици. Потребно е собрание.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката