Туника за лесни клучеви Ханес

Туника за лесни клучеви Ханес

DEN 3.00

Достапност

Со своите стилски ракави за вратот и лактот, оваа лесна тежина од туниката на Hanes hanes прави разноврсен додаток на вашиот плакар. Лабава и тече, ќе го носите овој ласкав туничен врв на повторување. Овој врв може да се користи за сите обични прилики и може да се спари со панталони, шорцеви или фармерки. Уживајте во обична вечер или по спортски активности со пријателите за пријатно време. Меки, лесни 66% полиестер/34% Рејон Jerseyерси Топ за удобно, целогодишно носење . Тркалезен врат со тренд, триаголен пресек на клучот додава дополнителна доза на стил . ракавите со должина на лактот обезбедуваат многу покриеност на горната рака. Право полите во подолга должина што ги покрива колковите и горните бутови . целата удобност на Ханес со нашата позната јака без ознаки.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката