Tuphell Industries Тропски палми летни одморалишта одморалиште Графички уметности џет црно лебдечко платно печатено wallид уметност, дизајн од Амелија Нојс

Tuphell Industries Тропски палми летни одморалишта одморалиште Графички уметности џет црно лебдечко платно печатено wallид уметност,

DEN 1055.84

Достапност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Home Décor врамени пловечки платно wallидни уметности. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : градење; Вила; Куќиште; Куќа; Тропски; Лето; Дрво; Палма. Дизајн од Амелија Нојс.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката