Cupleple Industries Life дава лимони задебелени агруми овошје граничен знак за графички уметнички џет црно лебдечки платно печатење wallидна уметност, дизајн од Дафне Полсели

Cupleple Industries Life дава лимони задебелени агруми овошје граничен знак за графички уметнички џет црно лебдечки платно печатење

DEN 0.33

Достапност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Home Décor врамени пловечки платно wallидни уметности. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : лимони, цитрус, фраза, типографија. Дизајн од Дафне Полсели.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката