СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Земја сончоглед Ботаники Графички уметнички сјајни сиви лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Катрина Пит

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Земја сончоглед Ботаники Графички уметнички сјајни сиви лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност,

DEN 3.33

Достапност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : растенија, цвет, цвет, сончоглед, цветен дизајн, шема, цветна аранжман. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Катрина Пит.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката