Tuphell Industries Тропски лисја шема Буда графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од lil 'rue

Tuphell Industries Тропски лисја шема Буда графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност,

DEN 3461.76

Достапност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со индустријата за декор на Sumn Decor Decorries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена да виси без инсталација или потребен хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : личност; Молитва; Буда; сликарство, религиозно, ботанички, лисја, растенија. Дизајн од Лил Руе.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката