влажни н Диви Диви Сјај Боја На Ноктите, Подготвени Да Предложат

влажни н Диви Диви Сјај Боја На Ноктите, Подготвени Да Предложат

DEN 0.67

Достапност

Нашето тврдење за слава! Лансиравме влажно н диво во 1979 година со овој епски лак за нокти и тоа е нашите најпродавани. Зошто? Еве што мислиме : не само што се само страшни, туку ја имаме секоја боја, текстура и ефект на кои веројатно можете да помислите : креми, метали, блескави, именувајте го! По децении на овие летање надвор од полиците, беа прилично сигурни дека веќе имате неколку скриени далеку, но со толку многу бои, секогаш можете да додадете нова или двојно! Сите со кои разговараме се согласуваат ова е едноставно најдобриот бренд за лакови за нокти таму. Нашето тврдење за слава! Лансиравме влажно н диво во 1979 година со овој епски лак за нокти и тоа е нашите најпродавани. Не само што се само страшни, туку ја имаме секоја боја, текстура и ефект на кои веројатно можете да помислите : креми, метали, сјај, именувајте го!. Со толку многу бои, секогаш можете да додадете нова или да ја удвоите!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката