Криво Крик Ц Нов Зеланд Борово Дрво Весла-5.5', Морски Сива Завршница

Криво Крик Ц Нов Зеланд Борово Дрво Весла-5.5', Морски Сива Завршница

DEN 2.33

Достапност

Кривите крик лопатки се дизајнирани да бидат лесни и изградени за изведба. Овие повеќеслојни ламинирани лопатки се силни кога ви требаат. Се одликува со водоотпорна полиуретанска завршница и кафеав епоксиден врв на сечилото за издржливост. Лесен, но изграден за изведба. Повеќеслојна ламинирана конструкција за јачина. Водоотпорен полиуретански финиш. Совети за епоксидни сечила за издржливост. Традиционално вратило и зафат. Криво Крик Ц10855 Нов Зеланд Борово Дрво Весла-5.5', Морски Сива Завршница. ШИФРА : 3004.731. УПЦ : 666996108559.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката