Малтагебух За Возрасни: Здравје И Благосостојба

Малтагебух За Возрасни: Здравје И Благосостојба

DEN 1.00

Достапност

Клиничкиот терапевт Кортни Вегнер внимателно избра илустрации и упатства во овој интерактивен Малтажбух за возрасни. Нејзината медитативна моќ го зајакнува вашето искуство со дневникот и ви помага на вашето патување до самооткривање и патот до среќата. Главни Карактеристики : - 80 деликатно гранични страници за запишување на вашите мисли - 40 страници за изразување за чкртање personal рефлексии, цитати, песни или нацрти - 40 професионално илустрирани слики за боење за возрасни во различни нивоа на тежина-Висококвалитетна 70гр хартија секоја тема е достапна во различни слики за боење и содржи широк спектар на вртења. Малтагебух Фир Erахсен : Гесундхајт И Велнес (Илустрации На Природата, Ајфелова Кула) (Мек).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката