Домашна Суштина Стан Браден Реверзибилна Шерпа До Меки Фланелен Утешител Мини Сет

Домашна Суштина Стан Браден Реверзибилна Шерпа До Меки Фланелен Утешител Мини Сет

DEN 719.84

Достапност

Почувствувајте ја топлината и удобноста веднаш кога ќе се напикате Во Станот За Домашна Суштина Брејден Реверзибилна Шерпа До Мини Комплет Фланелен Утешител Со Меки Вртења. Утешителот има меко лице од шерпа што се превртува на обратно слично на фланелен за исклучително пријатен изглед и чувство. Совпаѓањето на реверзибилните измами(и) совршено се спојува со топлиот утешител, додека ватирањето на кутијата од крај до крај на утешителот го одржува хипоалергичното полнење на место. Овој комплет за утешител со бербер и меко вртење може да се пере во машина за лесна нега и сигурно ќе ве одржува топло и удобно цела ноќ. Комплетот вклучува : 1 утешител и 2 шами (1 шам за Двојни големини). Домашна Суштина Стан Браден Реверзибилна Шерпа До Меки Фланелен Утешител Мини Комплет : Комплет Близнак/Близнак XL Вклучува : 1 Утешител (66"W x 90"L), 1 Стандарден Шам (20"W x 26"L + 2"). Комплетниот / Кралицата Сет Вклучува : 1 Утешител (86"W x 90"L), 2 Стандардни Шеми (20"W x 26"L + 2"). Кралскиот Сет Вклучува : 1 Утешител (102"W x 90"L), 2 Кралски Шамс (20"W x 36"L + 2"). Утешител : Цврст Шерпа До Цврст Софтспун. Полнење : 6Д Четкани Влакна. Крај До Крај Кутија Ватиран Модел W / Нож Работ. Шам : Цврст Шерпа До Цврст Софтспун, Патент Отворен На Грб, Прирабница Од 2 Инчи. Реверзибилен. Фланелен Како Софтспун Обратно. Хипоалергично Полнење. Ниво На Топлина : Цела Сезона. Машина За Перење За Лесна Нега.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката