Модерни Теми Карина 8-Парче Цветни Возрасни Утешител Во Собата, Кралот

Модерни Теми Карина 8-Парче Цветни Возрасни Утешител Во Собата, Кралот

DEN 1823.84

Достапност

Модерни Теми карина постелнина за возрасни нуди недооценена секојдневна елеганција во вашата соба. Прекрасно меката изработка на овој комплет ќе ве натера да сакате да го поминете денот во кревет. Комплетот вклучува извезен реверзибилен утешител и соодветни шамови произведени со мек микрофибер; лесна изработка за нега. Вклучени се и 3 едноставно елегантна декоративна перница со координативни обрасци. Спарете го овој комплет со вашето омилено фрлање, во соодветни или дополнителни бои за да го направите овој изглед свој. Вклучува : (1) Утешител, (2) Перница Шамс, (2) Евра Перница Шамс, (3) Декоративни Перници. Димензии : Крал (1) Утешител - 106" х 90", (2) Шеми За Перници - 20 "х 37 ", (2) Шеми За Перници Од Евра - 26" х 26", (1) Декоративна Перница 18" х 18", (1) Декоративна Перница 16" х 16", (1) Декоративна Перница - 12" х 18 ", Кралица : (1) Утешител - 90" х 90 ", (2) Перница Шамс - 20" х 27 ", (1) декоративни 18" Х 18", (1) декоративна перница 16" х 16", (1) Декоративна перница - 12" х 18 ". Материјал : Микрофибер. Материјал Тип : 100% Микрофибер Полиестер. Грижа : Машина За Перење. Возрасни Медалјон Унисекс Дизајн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката