Нема граници на супер високи шорцеви за хартија од јуниори со чанта за само -појас

Нема граници на супер високи шорцеви за хартија од јуниори со чанта за само -појас

DEN 224.32

Достапност

Издигнете на повод за обичен, поставен изглед со шорцеви за хартија од без граници. Супер високиот крој ве држи на тренд и доаѓа со удобна торба за појас за да носите најважни работи со вас каде и да одите. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. приближно. In Seam : 3 ”. Висок пораст. Домаќин од хартија. Предни џебови. Доаѓа со торба за појас. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Шорцеви за хартија од помлади со торба од без граници.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката