Без граници Супер Високиот фестивал на помлади жени Jeanан кратко со појас

Без граници Супер Високиот фестивал на помлади жени Jeanан кратко со појас

DEN 224.32

Достапност

Ниту еден фестивалски шорцеви за супер високи граници со појас не е совршен за сите ваши летни излегувања! Овие исцрпени шорцеви од џин од без граници имаат високо ретро-инспирирано сечење и миење-совршени за викенди, ноќи и сите летни вибрации. Бонус : Овие шорцеви доаѓаат со појас за тој фактор на дополнителен стил! Супер висок пораст. 5 џеб. 3 инчен инсем. Ципер лета.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката