Без граници јуниори ги врзуваат предните шорцеви за влечење

Без граници јуниори ги врзуваат предните шорцеви за влечење

DEN 305.60

Достапност

Одржувајќи го случајно без граници со лесно носење шорцеви од Чамбрај. Забавен и удобен начин за носење тексас. Исклучиво на. Моделот е 5'10 "и носи големина M. среден пораст; приближно инсејм : 3". Опуштено вклопување. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината со цртеж за дополнителна удобност. Два предни и еден заден џеб. Долфин полите. 65% памук/35% полиестер. Машина за перење. Увезени. Шорцеви од вратоврска за вратоврска за јуниори од без граници. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката