Маица за расположение на Дизни Вини Похуниор

Маица за расположение на Дизни Вини Похуниор

DEN 319.20

Достапност

Вашата омилена глупо мечка, Вини Пух е големо расположение. Дружете се со оваа кул, обична маица за графички печати со кратки ракави Дизни, во која има забавна графичка Вини Пух од фронтот. Стил со удобни хеланки, џогери или фармерки и патики за лесен, секојдневен изглед. Материјали : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. деколте : екипаж. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Дизни, сите права се задржани. Дизни Вини маицата за графички печати за жени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката