Плетен Џемпер Со Долги Ракави За Жени Еднобоен Обичен Плетен Лабав Пуловер

Плетен Џемпер Со Долги Ракави За Жени Еднобоен Обичен Плетен Лабав Пуловер

DEN 3.00

Достапност

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Сезона : Fall Зима Пролет Плетен Џемпер Со Долги Ракави За Жени Обична Плетена Лабава Боја На Пуловер : Розова,Црвена, Кафе.Големина : S/M/L/XL/2 XL. Едноставниот џемпер може да се носи сам. Сакаме да го комбинираме со фармерки или панталони за шармот и стилскиот изглед. Класичниот џемпер, исто така, ќе изгледа одлично со сите ваши палта!. Прилика : fall, Fall и Зима. Забава, Ноќен Клуб, канцеларија, Патување, Вечер, Одмор или Секојдневен. Големина : Ве Молиме Погледнете Ги Мерењата На Производите И Водичот За Големина Пред Купувањето Што Го Даваме На Нашите Фотографии. Quest Tomment jemper со џемпер со долги ракави џемпер со џебови за жени женски резервоар за џемпер бел џемпер блузи за женски облечени џемпери со долги ракави за жени џемпери со лабаво вклопување вратот на екипажот отворен за жени кафеав исечен џемпер резервоар со целосна должина отворен преден џемпер џемпери за ноќта на вештерките за жени преголем џемпер елек со мачки квадратен врат јуниори џемпер пуловер џемпери за мажи качулка есенска облека под 15 пуловер џемпери за жени со џебови плетени резервоари за џемпери за жени џемпери за жени трендовски ј2к долги џемпери со цвеќиња женски џемпери облечени секојдневни копчиња до женски џемпери облечени обични секси бели џемпери тенкови жени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката