Без граници џемпер од ленти за јуниори

Без граници џемпер од ленти за јуниори

DEN 304.00

Достапност

Донесете шик ажурирање на вашиот плакар со ладно време со овој џемпер од пуловер од без граници. Овој џемпер на екипажот прикажува стилски ленти за стенд -изглед, со плетена ткаенина со ребра за класичен стил. Супер мека ткаенина ве одржува во пријатна удобност во текот на денот. Пар со фармерки и патики за обична вибрација. Исклучиво на. Материјал : 67% полиестер/33% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сеопфатно печатење на ленти. Stripe џемпер за жени од без граници.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката