Почина Прославата На Маѓепсниците 4 Знаменце Засилено Со Пкг, Пк 1, Магии

Почина Прославата На Маѓепсниците 4 Знаменце Засилено Со Пкг, Пк 1, Магии

DEN 107.04

Достапност

Маѓепсници Прослави " Умира 4/Pkg-Подобрена Знаменце Магии Прослави Умира, Подобрена Знаменце : прослави може да се користи во повеќето водечки умре-намалување на машини и практично може да го направи сето тоа. Исечете форми, создадете прекрасни врежани парчиња или матрица преку матрицата за дополнително влијание. Овој пакет содржи Подобрен Знаменце : комплет од 4 умира во различни форми и големини во пакет од 6" х 3-1/2". Дизајнер : Ричард Гарај. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката