- Жива Продавница За Мебел За Миленичиња Заштитник Нелизгачки Водоотпорен Капак За Кучиња и Мачки со 3-Странична Зајакнувачка Мека Ткаенина - Средна, Морнарица

- Жива Продавница За Мебел За Миленичиња Заштитник Нелизгачки Водоотпорен Капак За Кучиња и Мачки со 3-Странична Зајакнувачка

DEN 3.33

Достапност

Заштитете го вашиот мебел и обезбедете удобен простор За вашиот придружник Со Капакот За Мебел За Миленичиња за Е-Живеење! Овој кревет за миленичиња ви помага да го задржите квалитетот на вашиот мебел, штити од несакани влакна од домашни миленици и спречува оштетен тапацир. Многу лесен за инсталирање : по патентирање во потпора до капакот на мебелот, едноставно ставете го на врвот на софата, љубовното седиште или столот. Точките што не се лизгаат на подлогата го одржуваат капакот на мебелот на место и спречуваат да се лизне од вашиот мебел. Сега вашиот крзнен пријател може да се чувствува удобно без грижа дали капакот на мебелот ќе падне од софата. Основната облога на капакот на мебелот е исто така отпорна на вода, обезбедувајќи дополнителна одбрана од почва и дамки. За да видите повеќе Од Е-Живеење, кликнете на врската "Продавница За Е-Живеење" на горниот дел од страницата за да започнете со истражување на други домашни предмети. Користи : додаток за миленичиња. Вклучува : Производ За Домашни Миленици. Инструкции за нега : машина за перење ткаенина ладна, падне сува ниска. Земја На Потекло : Кина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката