Вентилатор За вратот Мини Вентилатор За Висечки Врат СО ЈАЖЕ УСБ НА ПОЛНЕЊЕ Тивка Брзина На Ветерот Вентилатор За Носење

Вентилатор За вратот Мини Вентилатор За Висечки Врат СО ЈАЖЕ УСБ НА ПОЛНЕЊЕ Тивка Брзина На Ветерот Вентилатор За Носење

DEN 365.76

Достапност

Вентилатор За вратот Мини Вентилатор За Висечки Врат СО ЈАЖЕ USB НА ПОЛНЕЊЕ Тивко 3 Брзина На Ветерот Што Може Да Се Носи Спецификација : Тип На Ставка : Пренослив Вентилатор За Вратот : Информации За ABSBattery : Вграден Во 2000mah Литиум Батериран Влез : DC5.0 V 1.0 Време На Употреба : Приближно 10 Часа на 1-ви Степен На Пренос, Приближно 4,5 Часа на 2-ри Степен На Пренос, Приближно 2,5 Часа На 3-То Време На Полнење На Менувачот : Приближно 2 часа Список На Пакети : 1 X Пренослив Вентилатор За Врат1 X Упатство За Употреба 1 X Висечки Јаже1 X Кабел За Полнење Ве Одржува Ладни : Силниот Проток На Воздух На нашиот вентилатор За Ѓердан може брзо Да Ве олади Во Жешкото Лето, А ИЗЛЕЗОТ ЗА Воздух ГАРАНТИРА дека лицето И вратот Се Секогаш Ладни И ве Одржуваат Суви И удобни Цел Ден . USB Полнење И Ветер Со 3 Брзини : Вградена батерија од 2000mah, обезбедува до 10 часа континуирана употреба. 3 брзините на ветерот може да се прилагодат по желба за да ги задоволат сите ваши потреби.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката