Машка Тренерка Џогер Спортски Џебови Во Теретана Дуксер Дуксери Со Долги Ракави Дуксери И Комплет Панталони

Машка Тренерка Џогер Спортски Џебови Во Теретана Дуксер Дуксери Со Долги Ракави Дуксери И Комплет Панталони

DEN 1.00

Достапност

Машка Еднобојна Секојдневна Спортска Облека Дуксер Џогирање Спортски Панталони одговараат. Опис : . Материјал : Полиестер. Пол : Мажи, Маж, Господин, Маж, Момчиња. Стил : Комплети За Машки Дуксери, Комплет За Носење Салон За Мажи, Комплети Тренерки Со Качулка, Облека За Џогер, Дуксери+Комплет Џогер За Спортски Панталони, Комплет За Зимска Топла Салонска Облека. Тип На Шема : Цврста Боја, Џеб, Врвка За Влечење. Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL. Деколте : Со Качулка. Должина На Панталони : Долго. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : Пролет, Aut, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште,Одмор, Улица, Спорт. Карактеристики : . МАТЕРИЈАЛ : Овие костими за трчање за џогирање се изработени од Мека, растеглива Полиестерска ткаенина која ве одржува удобно и топло кога носите. КАРАКТЕРИСТИКИ : машки 2 парчиња атлетски тренерки,дуксер со качулка со пуловер со долги ракави со голем џеб од кенгур,врвки за влечење,ребрести раб и манжетни; Панталони со целосна должина, еластичен дизајн на половината со врвка за влечење за одржување на високи перформанси во спортот. МОДЕРЕН СТИЛ : машки лесни дуксери комплети со класичен и стилски дизајн,одлични за сите сезони и можат да се носат за џогирање или одмор во текот на целиот ден. Костумите можете да ги спарите заедно или одделно со маици и секојдневни панталони за секојдневен изглед. ПРИЛИКИ : машки комплети за костими за Патеки со секојдневен и атлетски стил. Совршен за теретана, вежбање, секојдневен, спорт, трчање, џогирање, патување, улична облека, дом, хип хоп, танц, Божиќ, забава и други секојдневни или спортски прилики. Содржина На Пакетот : . 1 х Дуксер со Качулка. 1 х Материјал За Спортски Панталони : машкиот костим за џогирање за спортска облека е изработен од висококвалитетни полиестерски влакна, мека и дише ткаенина за нега на кожата. Дизајн : оваа машка зимска спортска облека е дизајн со цврста боја, дуксер со качулка со пуловер со долги ракави со џеб од кенгур, панталони со прилагодливи ремени и 2 странични џебови, што ви овозможува да носите клучеви, телефони, паричници итн. Прилика : овој комплет машки спортски костум за пуловер е многу погоден за вежбање во теретана, тренинг, кампување, џогирање, патување, риболов, пешачење, спорт, клуб или носење дома. Тоа е исто така идеален подарок за татко, син, момче и пријатели. Машинско перење во ладна вода, не користете белило.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката