Женски Спортски Градник Притисни Нагоре Беспрекорна Женска Долна Облека За Вежбање Безжичен Градник Со Големо Влијание Поддршка За Јога Фитнес Во Теретана Л Црна

Женски Спортски Градник Притисни Нагоре Беспрекорна Женска Долна Облека За Вежбање Безжичен Градник Со Големо Влијание Поддршка

DEN 143.20

Достапност

Карактеристики : Беспрекорно со чаши од пена-Дизајнирани да одговараат на обликот на градите и телото. Ги измазнува испакнатините на градникот и линиите на градникот за елегантна силуета.Дизајн на целосна чаша-Целосно покријте ги градите за поголема стабилност, обезбедувајќи без тресење или доделување за време на вежбањето.Удобно вклопување-Се Одликува со воздушно пропустлива ткаенина за дишење и отстранување на влага. Широките ремени обезбедуваат ултра удобност за целодневно носење.Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и пријателски за кожата. Забелешка : ве Молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерење вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект опис : Материјал : Големина На Најлон : како што е прикажано Целосна Покриеност И Спортски Градник Со Долга Линија : Овој Спортски Градник За Поддршка На Полна Чаша Има Повисок Страничен Дизајн Кој Помага Во Решавање На Проблеми Со Страничните Гради, Ефикасно Ја Подобрува Контролата и Ги Намалува Вибрациите. Проширен Дизајн На Полите, Покривајќи Поширока Област, Дополнително Ја Зајакнува Поддршката И Силата На Лежиштето. Дозволете Ви Да Се Фокусирате На Тренинзи Со Средно/Големо Влијание, Како Што Се Скокање, Трчање, Танцување, Физички Тренинг Итн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката