Ниувигеид стих овошје стијл вердиккинг спонс почиста тенџере кеукен анти-оли спонс

Ниувигеид стих овошје стијл вердиккинг спонс почиста тенџере кеукен анти-оли спонс

DEN 107.84

Достапност

Nieuwigheid стих овошје stijl verdikking спонови тенџере почиста keuken анти-olie spons (Јагода)Боја : Како што е прикажано содржина пакет : 1 x spons Забелешка : Светлина И различни дисплеи може да предизвика бојата на објектот во малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Стил : Јагода. Материјал : Сунѓер. и висок квалитет.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката