Кардиган За Женски Женски Есенски И Зимски Моден Цврст Плетен Кардиган Со Долги Ракави Црн М

Кардиган За Женски Женски Есенски И Зимски Моден Цврст Плетен Кардиган Со Долги Ракави Црн М

DEN 423.36

Достапност

Женска Есенска И Зимска Мода Цврсти Плетени Врвови Од Кардиган Со Долги Ракави Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. Информација за производот : Сезона : Есен,Зима Пол : Жените Повод : Случајни, Партија, Плажа Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Цврста Стил : Случајни, Секси Ракав должина : Долги Ракави Јака : V Деколте, Одговара : се Вклопува точно да големината Дебелина : Стандард Како да се мијат : Рака мие Ладно, Висат или Линија Сува Она што ќе добиете за : 1 компјутер жените блузи Големина НАС велика БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина M 6 10 36 94cm/37.01" 43cm/16.93" 72cm/28.35" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94cm/37.01" Ракав : 43cm/16.93" Должина : 72cm/28.35" заврши блузи, за жени; бела јакна; случува надвор облека за жени; плус големина лето блузи; светлина јакни за жените; цветни блузи, за жени; жени јакна; лето џемпери за жените; светлина cardigans за жените лето; жените cardigans; лето јакна; komono жените; женска kimonos за лето; бел костим за капење coverup за жените; лето cardigans за жените лесни; преголеми блејзери за жените; женска тексас јакна; жени џемпер; тексас фустани за жени 2022; женска cardigans; 3/4 ракав јакна за жените; долго kimonos за жените; есен облека за жени 2022; женска џемпери јакна; shrugs за лето; падне џемпери за жените; чиста јакна за жените; долго cardigan; џемпери за жените јакна отворен фронт; под оклоп женска; бела копчето надолу прикривање на жените; летни јакни за жените; sacos де mujer став vestir elegantes; жени деловна облека; женска блејзери за работа на повик; лесни cardigans за жените; bebe облека за жени; coverups за жените 2022; женска падот фустани; женска тексас фустан;.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката