Шампањско Шише Клипови Вино Шише Еден Носител Безбедносни Клипови За Свеќа

Шампањско Шише Клипови Вино Шише Еден Носител Безбедносни Клипови За Свеќа

DEN 3.00

Достапност

Опис. Божиќ доаѓа наскоро, дали планирате голема забава? Успехот на забавата мора да биде неразделен од совршените мали детали! Погледнете го држачот за шишиња шампањ што ви го подготвивме. Оваа има една дупка. Можете да го прицврстите на шише или свеќа за да ја подобрите безбедноста. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : пластика. - Големина : 4, 50Х3, 00Х3, 00см/1, 77Х1, 18Х1, 18ин. - Има многу држачи за шишиња шампањ, доволно за употреба и замена во вашиот секојдневен живот. - Клипот за шишиња може да се користи на забави за да се избегне истурање на виното додека се истура. - Овие безбедносни клипови се изработени од квалитетна пластика, лесни и цврсти, не се лесни за деформација. - Лесно е да се инсталира на шампањ, клиповите за шишиња со вино се издржливи и еднократно. - Може безбедно да се закачи за повеќето видови шишиња, вклучувајќи долг врат, пиво и шампањ. Има многу држачи за шишиња шампањ, доволно за употреба и замена во вашиот секојдневен живот. Клипот за шишиња може да се користи на забави за да се избегне истурање на виното додека се истура. Овие безбедносни клипови се изработени од квалитетна пластика, лесни и цврсти, не се лесни за деформација. Лесно е да се инсталира на шампањ, клиповите за шишиња со вино се издржливи и еднократно. Може безбедно да се закачи за повеќето видови шишиња, вклучувајќи долг врат, пиво и шампањ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката