Водоотпорна Фризерска Тоалета Салон Кејп Престилка За Сечење Коса

Водоотпорна Фризерска Тоалета Салон Кејп Престилка За Сечење Коса

DEN 159.84

Достапност

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Опис. Оваа фризерска ткаенина е изработена од материјал кој е водоотпорен, издржлив за долготрајна употреба. Добро е изработен од врвен материјал за издржлива и практична употреба. Нема повеќе грижи за боите за коса, капењето вода, шампонот и средувањето на косата по целата облека. Со дизајн на ракави, тој е погоден за практична и професионална употреба. Оваа модерна и удобна салонска ткаенина е совршена за заштита на вашата облека од валкани. Погоден за работници во берберница и берберница. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Изгубена ткаенина. - Големина : 110, 00Х95, 00Х1, 00см/43, 23Х37, 34Х0, 39инч. - Добро е изработен од врвен материјал за издржлива и практична употреба. - Не грижете се за боите за коса, капењето вода, шампонот и средувањето на косата. - Дизајнот на ракавите е погоден за практична и професионална употреба. - Оваа модерна и удобна салонска ткаенина е совршена за заштита на вашата облека. - Погоден за работници во берберница и берберница. Добро е изработен од врвен материјал за издржлива И практична употреба Фризерска тоалета, салонска наметка, престилка за сечење коса, фризерска крпа, крпа за сечење коса. Не грижете се за боите за коса, капењето вода, шампонот и средувањето на косата. Дизајнот на ракавите е погоден за практична и професионална употреба. Оваа модерна и удобна салонска ткаенина е совршена за заштита на вашата облека. Погоден за работници во берберница и берберница.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката