Женски Еднобоен Фустан Висока Ниска V Вратот Проток Партија Долги Фустани Висок Половината Туника Одговара На Повик Тенок Фустани Пролет И Лето Облека

Женски Еднобоен Фустан Висока Ниска V Вратот Проток Партија Долги Фустани Висок Половината Туника Одговара На Повик Тенок Фустани

DEN 415.84

Достапност

Женски Секвенци V Врат Без Ракави Фустан Со Средна Должина Фустан Со Светки Породилни Фустани Обични женски Фустани Со Светки V вратот фустан со средна должина без ракави фустан со Светки. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 380гр. големина На Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Карактеристики : Длабок V-Врат, половината на вратоврската, затворање на задниот патент, долг ракав, раб на одблесокот, висок струк, редовно вклопување на елече. Мини фустан, краток фустан, фустан за лизгање, фустан за забава, фустан за фит и одблесок, фустан со возбуда, секојдневен фустан. Дизајн : Фустанот Има Рационализиран Дизајн Кој Совршено Одговара На Вашата Фигура. Лесен, Елегантен И Удобен. Одличен Избор За Вашиот Летен Плакар. Повод Совршено Со Јакни, Плетено Палто, Кардигани, Сандали Со Прерамки, Чизми И Гроздобер Капа За Стилски Изглед Во Есенската Зима. Одлично За Пролет, Лето, Fall, Секојдневно Секојдневно, Состанок, Забава, Плажа, Одмор, Свадба, Дома. Натпревар : Овој Фустан Лесно Може Со Вашите Омилени Додатоци, Чанти, Сите Видови Чевли како Што се Сандали, потпетици, патики, хеланки, ѓердан, обетки и капи. Забелешка : Се Препорачува Миење Раце. Машина За Перење Во Ладна Вода Со Торба За Перење. Ве Молиме, Не Паѓајте Суво Или Белило.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Канализација Инсекти-доказ Силиконски Анти-Мирис Артефакт Кат Мозоци Јадро, Тоалет Кат Мозоци Тоалет Дезодоранс Погоден За Дезодоранси
  • Новак

Канализација Инсекти-доказ Силиконски Анти-Мирис Артефакт Кат Мозоци Јадро, Тоалет Кат Мозоци Тоалет Дезодоранс Погоден За Дезодоранси

DEN 134.24

Спецификации Име на производот : Кат мозоци дезодоранси јадро Материјал : пп+силикон Големина : 6.55.55.5 цм /