Јивот Спортски Панталони Мажи Широка Дозвола Опуштени Панталони За Трчање Чисти Спортски Панталони Со Среден Струк Се Вклопуваат Секојдневно Домашно Училиште Цр?

Јивот Спортски Панталони Мажи Широка Дозвола Опуштени Панталони За Трчање Чисти Спортски Панталони Со Среден Струк Се Вклопуваат

DEN 127.84

Достапност

Панталони За Суи Мажи Широки Опуштени Панталони За Трчање Чиста Боја Спортски Панталони Со Среден Струк Се Вклопуваат Секојдневно Домашно Училиштекарактеристики : Машинско Перење, Затворање На Врвки. Ткаенина : Памучни Мешавини.Материјал : Висококвалитетна мека ткаенина пријателска за кожата, дише и апсорбира пот, ве одржува ладни и опуштени цело време, особено во жешкото лето.Стил : Широкиот дизајн е многу удобен; лабавото вклопување, цврстата боја ,Растегливиот струк со врвка за влечење обезбедуваат максимална удобност на половината.Повод : Костум за секојдневниот живот, секојдневен, дневна, работа, дома, јога, спиење, плажа, одлично за жешки летни денови.го прави удобен и без стрес за време на вашите активности.Информации за производот : Сезона : Лето/Пролет : Менокација : Обичен Материјал : Должина На Полиестерпантите : Тип На Шема Со Целосна Должина : Цврста Дебелина : Стандардно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Мажи Панталони Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62-88см/24.41-34.65" Должина : 98см/38.58"Големина : Л Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Половината : 66-90см/25.98-35.43" должина : 100см/39.37"Големина : Xl Сад : 8 Велика британија : 12 ЕУ : 38 Половината : 70-92СМ/27.56-36.22" должина : 102см/40.16"големина : ххл Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Половината : 74-94см/29.13-37.01" Должина : 104см/40.94" Материјал : Полиестер. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Стил : Секојдневен Мода. Како да се мие : машина за перење И рачно перење / не може да ја користи машината за сушење / избегнувајте сонце долго време. Повод : Секојдневен, Дома, Секојдневно Носење, Забава, Патување, Клуб, Одмор, Одмор, Фестивал, На Отворено. ГОЛЕМИНА и Услуга : ве Молиме проверете дали ќе се измерите и проверете ја табелата со големини пред да купите. Ако имате било каков проблем во врска со квалитетот на нашиот производ или било каков проблем за време на употребата, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Дишење-Меки машки панталони со врвна ткаенина овие панталони се дизајнирани со еластичен струк прават да се чувствувате удобно и опуштено секој ден. Покрај тоа, тие се доволно издржливи за вашето секојдневно носење. Тоа е исто така најдобриот избор за активности на отворено, како што се трчање, џогирање, пешачење или други прилики во текот на целата година. Одличен подарок за себе, вашиот сопруг, татко, син, момче. Без оглед на тоа како да се совпадне, изгледа многу млада и виталност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката