Bzdaisy Замрзнати Принцеза Маица И Панталони Во Собата-Совршен За Мали Девојчиња Кои Сакаат Елса, Ана, И Олаф-Мека И Удобен Материјал-Идеален За Секојдневен Носат И Спе

Bzdaisy Замрзнати Принцеза Маица И Панталони Во Собата-Совршен За Мали Девојчиња Кои Сакаат Елса, Ана, И Олаф-Мека И Удобен

DEN 2.00

Достапност

Замрзната Маица Со долги ракави, замрзната Маица и панталони, замрзната облека со филмска тема, Замрзната стока На Дизни, детска облека со Тематика Елса и Ана, Замрзната облека за карактери, Замрзната облека за деца, замрзнат комплет пижами, облека Со Тематика Олаф, Замрзната зимска облека, Замрзнат костим За косплеј, замрзнат комплет за облекување за деца. Опции Со повеќе Големини : Покриваат опсег од 110 см до 170 см, погоден за деца од различни возрасни групи. Живописни Цртани Модели : Извонредните и живи цртани модели ја подобруваат разиграната привлечност, привлекувајќи ја наклонетоста на децата. Удобна Ткаенина : Изработена од врвни материјали, мека и пријателска за кожата, обезбедувајќи најголема удобност за децата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Канализација Инсекти-доказ Силиконски Анти-Мирис Артефакт Кат Мозоци Јадро, Тоалет Кат Мозоци Тоалет Дезодоранс Погоден За Дезодоранси
  • Новак

Канализација Инсекти-доказ Силиконски Анти-Мирис Артефакт Кат Мозоци Јадро, Тоалет Кат Мозоци Тоалет Дезодоранс Погоден За Дезодоранси

DEN 134.24

Спецификации Име на производот : Кат мозоци дезодоранси јадро Материјал : пп+силикон Големина : 6.55.55.5 цм /