Синхун Плус Големина Чипка Долна Облека Жени Гаќички Гаќички Долна Облека Гаќи За Женски Хипстерски Гаќи

Синхун Плус Големина Чипка Долна Облека Жени Гаќички Гаќички Долна Облека Гаќи За Женски Хипстерски Гаќи

DEN 143.84

Достапност

Карактеристики : . . 100% Сосема Нов и квалитетен!. Моден дизајн, ќе направи да изгледате посекси. Стил : Секси, Мода. Тип : Секси Гаќи Со Висок Струк. Материјал : Чипка,Полиестер. Боја : Бела, Црна, Црвена, Боја На Кожата. Карактеристика : Дише, Цветна Чипка, Висок Струк. Големина : М, Л, XL,XXL, XXXL. Големина Шема : . (Единица : 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,39 инчи). Големина : М, Должина : 27см,Половината : 56-66см, Колковите : 76-88см. Големина : Л, Должина : 27,5 см,Половината : 66-76см, Колковите : 88-94см. Големина : XL, Должина : 28cm,Половината : 76-81cm, Колковите : 94-100cm. Големина : ХХЛ, Должина : 28см, Половината : 81-86см, Колковите : 100-104см. Големина : ХХХЛ, Должина : 28см, Половината : 86-91см, Колковите : 104-108см. Вклучен Пакет : . 1 ПАРЧИЊА Секси гаќи. Забелешка : . 1. Ве молиме дозволете разлика од 1-2 см поради рачно мерење. (1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,39 инчи). 2. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. 3.Како да се исчисти : Рачно миење со ладна вода, висат за сушење, без белење, без пеглање. 4.It азија големина, работи многу мал, ве молиме нарачајте 1-2 големина нагоре, или ве молиме потврдете го мерењето пред да изберете големина. Женска Долна Облека . Стил : Г-Стринг . Прилика : Секојдневно носење, играње, реквизити за фотографија, забава . Материјал : Чипка . Долна Облека Гаќи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката