Шеф БРС2ЛТ-Бб Бомбардер Браун Левата Рака Со Махагони Таблета

Шеф БРС2ЛТ-Бб Бомбардер Браун Левата Рака Со Махагони Таблета

DEN 3.00

Достапност

Дајте му на вашата канцеларија допир на час со овие традиционални канцелариски столчиња во тафтуван стил од Шефот. Со овие елегантни компоненти, овие столчиња со супериорен квалитет ќе ги задоволат сите ваши канцелариски потреби за седење. Колекцијата има различни опции во многу различни стилови и бои. Шеф Бомбаш Браун Левата Рака Со Махагони Таблета.Карактеристики тип на ткаенина-Боја На Кожа-Бомбардер Во Кафеава Рамка-Махагонидимензија - 11 л х 19,25 В х 0,75 Ч во.Капацитет на тежина-250 фунти.- ШКУ : БСС429 Заврши : Мока. Боја : Бомбаш Браун : Кафеава. Ширина на производот : 11 инчи. Висина на производот : 0,75 инчи. Капацитет на тежина : 250 фунти. Тежина на производот : 16 килограми. Должина на производот : 19,25 инчи. Материјал : Кожаплус. Тип : Таблет Раце. Потребно Е Собрание : Да.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката