Спорт - Тек Триколор Рамо Микропик Спорт-Фитил Поло. СТ658

Спорт - Тек Триколор Рамо Микропик Спорт-Фитил Поло. СТ658

DEN 441.60

Достапност

Триколор Рамо Микропик Спорт Поло пространа реверзибилна кратка влага што врши двојна должност со споени детали за цевки. Технологијата за полнење нуди супериорна отпорност на крварење. 3.2-унца 100% полиестерска мрежа Со Технологија За Полнење бела мрежа обратно со Обоени цевки двослојна конструкција со отворени поединечно обложени слоеви за лесна декорација Еластичен појаснема влечење 9-инчен спој "}.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката