* Часовник за движење, Главни Додатоци За Часовници за 6 6497-Замена На Делови За Поправка На Механички Часовници

* Часовник за движење, Главни Додатоци За Часовници за 6 6497-Замена На Делови За Поправка На Механички Часовници

DEN 127.68

Достапност

Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитет.Производство на трети страни, не оригинално.Погоден За швајцарски часовници делови за поправка на делови.Компатибилност : за 6497-1 движење.Пакетот вклучува : 1 * Часовник За Движење 1 * Часовник За Движење, Главни Додатоци За Часовници за Watch 6497-1/6497 Замена На Делови за Поправка На Механички Часовници.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката