Сдјма Бикини Комплет Завој Цврсти Бразилски Костими За Капење Жени Едноделен Завој Печатен Завој За Бикини Подлога За Склекови Костими За Капење Костим За Капење ?

Сдјма Бикини Комплет Завој Цврсти Бразилски Костими За Капење Жени Едноделен Завој Печатен Завој За Бикини Подлога За Склекови

DEN 2.00

Достапност

Женски Едноделен Завој Со Печатен Завој Бикини Подлога За Склекови Костими за Капење Костим За Капење Облека За Плажа затворање со меки ремени и отстранливи градници со подлога за дополнителна поддршка,немаат под жица,многу лесно се ставаат/исклучуваат. Материјал : Висококвалитетен Полиестер, ткаенината е удобна, еластична и издржлива.Направени од водоотпорен материјал, мазно и меко чувство. Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко, секси и уникатно, добро е да го покриете телото,да ви покаже повеќе ласкави. Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни и шик, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси Во Исто време Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, забава на плажа, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестер Декорација : Завој Облека Должина : Редовен Стил : Секси Тежина : 190 (С-Л) пакет вклучуваат : 1сет Костими За Капење (Содржи Градите Рампа) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината Без Градник За компресија. Прилагодлив Ремен За Рамо. Отворете Затворање На Меѓуножјето.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката