Скиноми Јаглеродни Влакна Црна Телефонска Кожа+Заштитен Капак На Екранот За Htc Желба В

Скиноми Јаглеродни Влакна Црна Телефонска Кожа+Заштитен Капак На Екранот За Htc Желба В

DEN 3.33

Достапност

Htc Желба C Skinomi Design Skin Заштитник На Јаглеродни Влакна Филм-Црно Е елегантно и стилско заштитно решение за вашиот уред. Филмот го прикажува најновиот во технологијата за заштита на мобилни уреди и е најквалитетен, комерцијален заштитен филм достапен За Htc Deserve C. Одликувајќи се со целосно сув метод на инсталација, филмот доаѓа со специјално дизајнирано лепило што овозможува заробениот воздух да излезе, обезбедувајќи 100% инсталација без меурчиња. Понатаму, заштитниците На серијата Дизајн на Кожата имаат дизајн на јаглеродни влакна од висока класа што изгледа и се чувствува како вистински јаглеродни влакна. Htc Желба C Skinomi Design Skin Заштитници Од Јаглеродни Влакна зрачи со стилска софистицираност и покажува дека ништо не е компромитирано за да се обезбеди издржлива заштита, стил и удобност. Вклучен Со Htc Желба C Скиноми Филмот Од Јаглеродни Влакна е оригиналниот заштитник На Екранот На Techskin Techskin. Заштитникот на екранот е висококвалитетен термопластичен уретански заштитник кој е отпорен на гребење, отпорен на прашина и продолжува целосно чист. Ве молиме имајте предвид дека Заштитникот На Екранот Skinomi Tech Skin бара течен раствор (вклучен) за правилна инсталација. Скиноми Јаглеродни Влакна Црна Телефонска Кожа+Заштитен Капак На Екранот За Htc Желба В.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Клипови За Разгранување Гранки Гранки Од Дрвја Поддржуваат Тренер За Свиткување Екстремитет Бендер Овошје Гранче Стебленца Стебленца
  • Новак

Клипови За Разгранување Гранки Гранки Од Дрвја Поддржуваат Тренер За Свиткување Екстремитет Бендер Овошје Гранче Стебленца Стебленца

DEN 3.00

Опис Овој модератор на бонсаи е одличен помошник за заштита на вашите растенија од оштетување, особено �