Новогодишна Облека Мажите Летниот Моден Тренд Е Одличен За Спарување Со Зелени Печатени Кошули Со Кратки Ракави

Новогодишна Облека Мажите Летниот Моден Тренд Е Одличен За Спарување Со Зелени Печатени Кошули Со Кратки Ракави

DEN 319.84

Достапност

Летниот Моден Тренд Е Одличен За Спарување Со Зелени Печатени Кошули Со Кратки Ракави. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 260гр. големина На Пакетот : 15х10х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Лабава Кратка лабава лабава табела со големина на Кошули : . Големина : С Биста : 108см/42,52" Рамо : 44,7 см/17,60" Ракав : 22,5 см/8,86" Должина : 71,5 см/28,15"Големина : М Биста : 113см/44,49" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 23,09 см/9,09" Должина : 73см/28,74"големина : Л биста : 118см/46,46" Рамо : 47,3 См/18,62" Ракав : 23,11 см/9,10" должина : 74,5 см/29,33"Големина : Xl биста : 123см/48,43" рамо : 48,6 см/19,13" ракав : 23,62 см/9,30" должина : 76см/29.92"големина : xxl биста : 128cm/50.39" рамо : 49.9 cm/19.65" ракав : 23.77 cm/9.36" должина : 77.5 Cm/30.51"големина : xxxl биста : 133cm/52.36" рамо : 51.2 cm/20.16" ракав : 24.82 cm/9.77" должина : 79см/31.10"Големина : ххххл биста : 138см/54.33" рамо : 52.5 см/20.67" ракав : 25.05 См/9.86" должина : 80.5 см/31.69"големина : хххххл Биста : 143см/56.30" рамо : 53.8 см/21.18" ракав : 25,56 см/10,06" Должина : 82см/32,28" [големина]Ве Молиме Погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите . Печатени Ракав Мажите Бизнис Повик Кошула. [Карактеристики]Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. Менс Сомотски копче надолу Кошула Менс Поштенски Кошула Краток Ракав. [Прилики]Удобните Материјали Се Многу Погодни За Секојдневни И Секојдневни, И Јас Ќе Ви Се Допаднат. Големи И Високи Кошули Кошули Со Долги Ракави За Мажи. [Појавување] Со Вашите Омилени Фармерки И Така Натаму Сомотски Копче До Мажи Боди Ромпер.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката